Sedavé zaměstnání

Všichni, kdo většinu práce sedí a aktivně se nehýbou, dobře znají bolavá záda od počítače,  potíže s karpální tunely, ztuhlý krk, syndrom „ruky při práci s myší“ a další nepříjemné projevy práce v kanceláři, za pokladnou nebo na úřadě. Zkuste okamžitou úlevu ze světa bylin v silné masti.

 

Reference

Komu síla Kloubovky pomohla

HanyzkaS: "Bez "Kloubovky" si už nedokážu představit řešení svých problémů se zády."

Děkuji za perfektní a rychlé dodání. Bez "Kloubovky" už si nedokážu představit řešení svých problémů se zády, hodně pomáhá. Velice ráda doporučuji.

Všechny reference

Rodinná tradice od roku 1879
Od výrobce přímo k vám
Dávná receptura předáváná z generace na generaci
 

Potřebujete poradit?

Mast je možné po domluvě objednat v rámci celé Evropské unie, kam zasíláme prostřednictvím dopravce Geis. Objednávky na Slovensko a do Německa provádějte prostřednictvím e-mailu, kvůli individuálnímu poštovnému dle země a množství, nikoliv přes klasický košík. V případě, že si nejste jisti místem doručení, ozvěte se nám.

Kloubovka ve žlutém balení je svou bylinnou recepturou nejlepší k použití na klouby, vazy, šlachy a svaly. Je určena všem, kteří mají dlouhodobé problémy, akutní a chronické bolesti. Protibolestivý účinek masti má postupný nástup, delší trvání a zároveň silně stimuluje regeneraci těla.

Využívají ji lidé, kteří „mají čas“ se během dne zastavit, namazat bolestivá místa a nechat tělo regenerovat.

 

Modrá Kloubovka zvaná Active, je odlišná v tom, že působí rychlejším nástupem na akutní bolesti, námahu, blokace svalů a svalovou únavu.

Využívají ji zejména lidé v dlouhodobě náročných povoláních. Pracující na směny, turnusy, v sezónních zaměstnáních, kde musí mnoho dní za sebou podávat vysoký pracovní výkon.

Také ji využívají studenti při zkouškových obdobích. A velmi spokojeni jsou sportovci při náročných zápasech, soutěžních výkonech a opakovaných trénincích. 

Výběr masti je na vás a vašem využití. Menší, 50 ml balení, je vhodné na vyzkoušení, případně na malé bolestivé plochy (hlava, prsty, zápěstí).

Velké 150 ml balení je ekonomičtější a výborně najde uplatnění v celé rodině. Stejně tak pro ošetřování větších částí těla, jako jsou končetiny, klouby a bolavá záda.

Mast má dobu spotřeby 2 roky od data výroby a ani po otevření se nekazí, proto klidně zvolte rovnou větší.

 

Mast Kloubovka je doplňkem a podporou léčby a není náhradou za lékařskou péči! Pokud máte jakékoliv zranění, zlomeniny, úrazy, vždy vyhledejte lékařskou pomoc. Bez souhlasu svého lékaře neměňte ani nevysazujte předepsané léky a řiďte se jeho pokyny. Ačkoliv se jedná o léčivý produkt, nenahrazuje předepsanou medikaci.

Objednání je jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Máme nový přehledný e-shop , kde si jednoduše vyberete a pošlete objednávku. Nebo si objednejte telefonicky na naší přímé telefonní lince. Třetí variantou je osobní vyzvednutí masti po telefonické domluvě v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hod, nebo na některé z akcí, kam pravidelně jezdíme. 

Sílu naší bylinné masti využívají celé rodiny. Výborné zkušenosti s ní mají aktivní senioři při práci a pěstování svých koníčků, stejně tak starší lidé s chronickými nemocemi. Vhodná je i pro děti a jejich časté modřiny, naraženiny a otoky. Efektivní je i při rychlém růstu, který mohou doprovázet bolesti pohybového aparátu. Na své si přijdou i studenti při náročných výkonech, aktivní i příležitostní sportovci při trénincích, pracovníci se sedavým zaměstnáním.

Kloubovku využívají také maséři a fyzioterapeuti a skvěle funguje jako doplněk rehabilitační a poúrazové péče!

V neposlední řadě ji vyhledávají jedinci s jednostrannou pracovní zátěží. 

V běžné obchodní síti mast Kloubovku nekoupíte. Abychom zachovali kvalitu, která je pro nás na prvním místě, a zároveň cenu bez obchodních přirážek, nedodáváme mast do žádných obchodních řetězců.

Mast vyrábíme sami, stále podle rodinné tradice, ručně a v omezeném množství. Díky tomu dodržujeme poctivou kvalitu výroby a zároveň osobní přístup k zákazníkům.

Máte tak možnost koupit si mast přímo od výrobce s jistotou, že máme pod kontrolou jak kvalitu vstupních surovin, tak konečný produkt. Zároveň vám můžeme poradit, jak mast co nejlépe používat.

 Objednávat můžete zde v e-shopu nebo na telefonním čísle +420 777 561 552.