Rodina

Rychlý růst u dětí? Namožená záda tatínka? Maminčina bolavá krční páteř? Modřiny ze sportu? Migréna? Namažte Kloubovku! Je vhodná pro všechny věkové kategorie a najde si místo i u vás v domácí lékárničce. 
Reference

Komu síla Kloubovky pomohla

Fajkusol: "Už nejsem holka všemi mastmi mazaná!"

Po dvou týdenním testování už nejsem "holka všemi mastmi mazaná"! Na většinu bolístek mi teď stačí KLOUBOVKA. Menší balení je ideální do kabelky, větší zase na domácí pomazání! :-) Jsem vděčná za rychlou úlevu a příjemnou aplikaci krému. Děkuji rovněž za okamžité odeslání zboží.

Simousv: "Vyzkoušeno na zánět Achilovy šlachy"

Dobrý den, mast jsem dala vyzkoušet tatínkovi, má zánět Achilovy šlachy. Večer si bolestivé místo namazal a ráno volal, že mu mám objednat to velké balení....přeji mnoho spokojených zákazníků

M. Nečková: "Pomáhá na problém s kotníkem"

Dobrý den, děkuji za kloubovku, pomáhá mi na  problém s kotníkem, který se nechce vzdát.

Doufám, že se problém zlepší, vnučce jsem naordinovala kloubovku na karpální problém na ruce.

Díky tomu se zlepšuje a nemusí na operaci, díky za pomoc.

Přeji vám vše dobré a hodně zdraví, až mast spotřebuji , určitě se ozvu, mějte se pěkně, Marie Nečková

Všechny reference

Rodinná tradice od roku 1879
Od výrobce přímo k vám
Dávná receptura předáváná z generace na generaci
 

Potřebujete poradit?

Mast je možné po domluvě objednat v rámci celé Evropské unie, kam zasíláme prostřednictvím dopravce Geis. Objednávky na Slovensko a do Německa provádějte prostřednictvím e-mailu, kvůli individuálnímu poštovnému dle země a množství, nikoliv přes klasický košík. V případě, že si nejste jisti místem doručení, ozvěte se nám.

Kloubovka ve žlutém balení je svou bylinnou recepturou nejlepší k použití na klouby, vazy, šlachy a svaly. Je určena všem, kteří mají dlouhodobé problémy, akutní a chronické bolesti. Protibolestivý účinek masti má postupný nástup, delší trvání a zároveň silně stimuluje regeneraci těla.

Využívají ji lidé, kteří „mají čas“ se během dne zastavit, namazat bolestivá místa a nechat tělo regenerovat.

 

Modrá Kloubovka zvaná Active, je odlišná v tom, že působí rychlejším nástupem na akutní bolesti, námahu, blokace svalů a svalovou únavu.

Využívají ji zejména lidé v dlouhodobě náročných povoláních. Pracující na směny, turnusy, v sezónních zaměstnáních, kde musí mnoho dní za sebou podávat vysoký pracovní výkon.

Také ji využívají studenti při zkouškových obdobích. A velmi spokojeni jsou sportovci při náročných zápasech, soutěžních výkonech a opakovaných trénincích. 

Výběr masti je na vás a vašem využití. Menší, 50 ml balení, je vhodné na vyzkoušení, případně na malé bolestivé plochy (hlava, prsty, zápěstí).

Velké 150 ml balení je ekonomičtější a výborně najde uplatnění v celé rodině. Stejně tak pro ošetřování větších částí těla, jako jsou končetiny, klouby a bolavá záda.

Mast má dobu spotřeby 2 roky od data výroby a ani po otevření se nekazí, proto klidně zvolte rovnou větší.

 

Mast Kloubovka je doplňkem a podporou léčby a není náhradou za lékařskou péči! Pokud máte jakékoliv zranění, zlomeniny, úrazy, vždy vyhledejte lékařskou pomoc. Bez souhlasu svého lékaře neměňte ani nevysazujte předepsané léky a řiďte se jeho pokyny. Ačkoliv se jedná o léčivý produkt, nenahrazuje předepsanou medikaci.

Objednání je jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Máme nový přehledný e-shop , kde si jednoduše vyberete a pošlete objednávku. Nebo si objednejte telefonicky na naší přímé telefonní lince. Třetí variantou je osobní vyzvednutí masti po telefonické domluvě v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hod, nebo na některé z akcí, kam pravidelně jezdíme. 

Sílu naší bylinné masti využívají celé rodiny. Výborné zkušenosti s ní mají aktivní senioři při práci a pěstování svých koníčků, stejně tak starší lidé s chronickými nemocemi. Vhodná je i pro děti a jejich časté modřiny, naraženiny a otoky. Efektivní je i při rychlém růstu, který mohou doprovázet bolesti pohybového aparátu. Na své si přijdou i studenti při náročných výkonech, aktivní i příležitostní sportovci při trénincích, pracovníci se sedavým zaměstnáním.

Kloubovku využívají také maséři a fyzioterapeuti a skvěle funguje jako doplněk rehabilitační a poúrazové péče!

V neposlední řadě ji vyhledávají jedinci s jednostrannou pracovní zátěží. 

V běžné obchodní síti mast Kloubovku nekoupíte. Abychom zachovali kvalitu, která je pro nás na prvním místě, a zároveň cenu bez obchodních přirážek, nedodáváme mast do žádných obchodních řetězců.

Mast vyrábíme sami, stále podle rodinné tradice, ručně a v omezeném množství. Díky tomu dodržujeme poctivou kvalitu výroby a zároveň osobní přístup k zákazníkům.

Máte tak možnost koupit si mast přímo od výrobce s jistotou, že máme pod kontrolou jak kvalitu vstupních surovin, tak konečný produkt. Zároveň vám můžeme poradit, jak mast co nejlépe používat.

 Objednávat můžete zde v e-shopu nebo na telefonním čísle +420 777 561 552.